Дәүләт граждан хезмәткәрләренең хезмәттә үз-үзен тотуына карата таләпләр үтәлеше һәм мәнфәгатьләр каршылыгын җайга салу буенча комиссия утырышы булды

2018 елның 14 феврале, чәршәмбе

2018 елның 14 февралендә Татарстан Республикасы Урман хуҗалыгы министрлыгының дәүләт граждан хезмәткәрләренең хезмәттә үз-үзен тотуына карата таләпләр үтәлеше һәм мәнфәгатьләр каршылыгын җайга салу буенча комиссиясе утырышы булды. Утырышта Иҗтимагый совет әгъзалары, “Россия урманны яклау үзәге”нең “Татарстан Республикасы урманны яклау үзәге” ФДУ һәм Республика урман тармаклары хезмәткәрләре профсоюзлары комитеты вәкилләре катнашты. Көн тәртибендә Татарстан Республикасы Урман хуҗалыгы министрлыгында үз вазыйфаларын үтәгәндә Татарстан Республикасы дәүләт граждан хезмәткәрләре өчен барлыкка килә торган коррупция куркынычларына бәяләү уздыру мәсьәләсе каралды.