Урман хуҗалыгы министрының беренче урынбасары Әмир Бәдертдинов Әгерҗе шәһәрендә халыкны кабул итте

2018 елның 28 июне, пәнҗешәмбе

Татарстан Республикасы урман хуҗалыгы министрының беренче урынбасары Әмир Бәдертдинов Әгерҗе районында эш визиты белән булды. Сәфәре барышында Әмир Бәдертдинов Әгерҗе шәһәре башкарма комитеты бинасында гражданнарны кабул итте, очрашу барышында “Әгерҗе урманчылыгы” ДКУ җитәкчесе Равил Иманголов белән берлектә халыкка урман хуҗалыгы мәсьәләләре буенча консультацияләр бирде. Чара кысаларында төрле, асылда ташламалы утын алуда ярдәм күрсәтү турында мәсьәләләр каралды. Килгән барча мөрәҗәгатьләр буенча җаваплар һәм тиешле аңлатмалар бирелде. Гражданнарга җайлы булсын өчен Татарстанда тәүлек әйләнәсе 8800-100-94-00 телефон номеры эшли.